Máme pre teba riešenie pre chudnutie

Vyskúšali sme si na vlastnej koži, aká je konzultácia.
A môžeme to len odporučiť!

Máme pre teba riešenie pre schudnutie

Schudnúť nie je ľahké, to už určite sami viete. Ak sa to aj podarí, stačí chvíľa nepozornosti a kilá sú späť. Ako to však vyriešiť raz a navždy? V tabletkách alebo zázračných diétách východisko nehľadajte. Dôležité je zmeniť prístup.

Všeobecné rady ako "športujte", "menej jedzte" a podobne sú len frázami. Každý z nás je iný, jedinečný. Preto je dôležité konzultovať priamo seba a svoje problémy. Každé telo je iné, aj to tvoje!

Vyskúšali sme konzultáciu s odborníkom

Pre pár dňami som absolvoval konzultáciu s odborníkom so siete NATURHOUSE. Veľmi som tomu neveril, ale nakoniec to bolo veľmi príjemné. Objednal som sa, dostavil na presnú hodinu a hneď ma aj vzali.

Odvážili ma, dali mi analýzu toho, aký mám podiel tuku a vody a prebrali sme celú metódu. Dietologička bola veľmi milá a chápavá, čo ľudia s nadváhou určite ocenia. A hlavne, vedela čo hovorí.

Pár vecí, ktoré sú dôležité:

 • Konzultácia a jedálniček sú zadarmo.
 • Je však treba počítať s malou investíciou do produktov, ktoré pomáhajú a urýchľujú chudnutie.
 • Všetko je na prírodnej báze - nič umelé.
 • Variť budeš z bežných surovín, ktoré kúpiš vo vašich potravinách. Nič špeciálne.
 • Diétologička bude s tebou počas celého obdobia chudnutia. Netreba sa báť, stále sa bude koho opýtať.
Naturhouse


Áno, je to dlhodobé chudnutie

Dôležité je, že nejde o diétu, z ktorej sa dostanete a ste tam kde ste boli predtým. Schudnete a následne si váhu udržíte. Na to sú konzultácie, aby pomohli dlhodobo udržať peknú postavu.

Proste vedia čo robia :) Určite ich odporúčam, lebo to s nimi má zmysel a pomohli už desiatkam tisíc žien a mužom, ktorí túžili po zmene. Zmeň sa aj ty!

Moje hodnotenie: 5 / 5

Získajte konzultáciu s odborníkom ZADARMO


 • Komplexná diagnostika zloženia organizmu
  Všetko na modernom diagnostickom prístroji. Stačí sa len postaviť a sledovať výsledky.
 • Rady naozajstného odborníka
  Daj si poradiť odborníkom, ktorý pracuje v oblasti už dlhé roky. Výsledky diagnostiky sú dostupné ihneď a hneď sa dozvieš riešenia.
 • Odporúčania a plán na zmenu
  Odborník vám nakoniec zostaví jedálniček na mieru tvojim potrebám, ktorý je z bežne dostupných surovín a je nenáročný na prípravu. Súčasťou jedálnička sú bylinné produkty, ktoré podporia chudnutie. Všetko poradenstvo je ZADARMO, niečo stoja iba produkty na podporu chudnutia.

Pre teba, teraz BEZPLATNE

Stačí sa prihlásiť.

Nebol som spokojný so svojou váhou a mal som taktiež zdravotné problémy. Od augusta 2014 som navštevoval gastroenterológa, pretože som mal problém s častým pálením záhy, čo bolo dosť nepríjemné. Pravidelne som musel užívať lieky a tak som hľadal lepšie riešenie, ktoré by odstránilo príčinu a nie len dôsledok. V novembri 2014 som navštívil výživového poradcu NATURHOUSE so žiadosťou, aby mi s tým pomohol. Zhruba do 2 týždňov od zmeny mojich stravovacích návykov nastalo v tejto oblasti podstatné zlepšenie a momentálne už u mňa neexistuje problém s pálením záhy.

Ľuboš Varga

Po úvodnej konzultácií som mala zmiešané pocity. Zľakla som sa, pretože moja váha 71 kg bola pre mňa zarážajúca, keďže som sa predtým dlho nevážila. Ďalšia vec bola, keď mi po vážení pani dietologička Dominika Búšová povedala, že mám nadbytok najmä tuku. Na toto nikdy nezabudnem. Presvedčilo ma na tom to, že budem mať podporu a páčil sa mi aj prístup personálu.

Soňa Molnárová

30 ročná maminka Mária Ševčíková sa dostala so svojou váhou nad 100 kilogramov. Po niekoľkých neúspešných pokusoch redukovať svoju hmotnosť sa obrátila na výživovú poradňu NATURHOUSE v Nitre. Po 7 mesiacoch je ľahšia o 17 kg a môže si užívať hranie s deťmi, šport a veci, ktoré doteraz nerobila.

Mária Ševčíková

Zakladateľom konceptu NATURHOUSE je FélixRevuelta (1947). Práve on prišiel s prevratnou myšlienkou, ponúknuť ľuďom, ktorí majú problémy s váhou, služby na jednom mieste, ktoré riešia príčinu a nie až následok nadváhy. Začala sa tak rozvíjať sieť dietetických centier NATURHOUSE, v ktorej sa klienti učia zdravému stravovaniu.

Jan Gonda Master-franchisant pro ČR a SR
Využite možnosť odbornej konzultácie za zľavnenú cenu Vyskúšať
Posledné vytvorené jedálničky
Chcem jedálniček zadarmo
Jedálniček si vytvoril aj Chcem jedálniček zadarmo