Domáce müsli tyčinky

Minulý mesiac sme vás informovali aj o nekvalitných müsli tyčinkách, Tvária sa zdravo, no sú plné cukru, nezdravých tukov a emugátorov. V špecializovaných obchodoch sa dajú kúpiť aj kvalitné müsli, no sú väčšinou o niečo drahšie, takže si ich nemôže dovoliť každý. Ako alternatívu k nim, vám preto ponúkame recept na domáce müsli tyčinky.

Nátierky, margaríny, paštéty – svätá trojica chutí

Je tak skvelé natrieť si na chlieb pripravenú pikantnú, masovú, či kuraciu nátierku. Jednoduchá príprava, skvelá chuť a ešte niečo robíme pre svoje zdravie, keďže výrobca deklaruje, že dodal, omega-3 mastné kyseliny, vlákninu či vitamíny. Vždy ale treba spozornieť, ak do jedla treba niečo pridávať. Logicky mu niečo musí chýbať a pravdu povediac, obvykle to najhlavnejšie – výživa.

Potrebujete poradiť? Máme pre Vás konzultáciu s odborníkom ZADARMO Chcem konzultáciu zadarmo

Cereálie alebo čo jeme, keď máme chudnúť?

Zdravé stravovanie zažíva v posledných rokoch značný boom. Obchody sú plné obalov so štíhlymi nohami a lákavými teóriami, že stačí za hrsť müsli a už robíte niečo pre svoje zdravie. Túžba byť fit je stará ako ľudstvo samo. No a preto si na tejto premise postavili svoj biznis opäť len obchodníci. Často s pocitom vyvolaným reklamou konzumujeme predražené a len málo prospešné jedlá, zatiaľ, čo skutočne zdravá a efektívna strava nie je ani drahá, ale zato úžasne výživná.

5 dôvodov prečo vám rybí olej pomôže byť silnejší, štíhlejší a zdravší - piata časť: Získajte správny pomer rybieho oleja k ostatným tukom

V tejto sérii mini-článkov sa zameriame na omega-3 mastné kyseliny. Konkrétne na rybí tuk, ako ich najkvalitnejší zdroj. Tento suplement by mal byť pre svoje úžasné účinky, v hľadáčiku každého, kto sa aspoň trochu zaoberá svojim zdravím a postavou. V záverečnej časti si povieme pár návrhov, ako získať správny pomer rybieho oleja k ostatným tukom. 

5 dôvodov prečo vám rybí olej pomôže byť silnejší, štíhlejší a zdravší - štvrtá časť: Rybí olej na zlepšenie citlivosti na inzulín a zrýchlenie metabolizmu

V tejto sérii mini-článkov sa zameriame na omega-3 mastné kyseliny. Konkrétne na rybí tuk, ako ich najkvalitnejší zdroj. Tento suplement by mal byť pre svoje úžasné účinky, v hľadáčiku každého, kto sa aspoň trochu zaoberá svojim zdravím a postavou. Zlepšená citlivosť na inzulín a zrýchlenie metabolizmu - aj toto sú jedny z mnohých výhod rybieho tuku!

5 dôvodov prečo vám rybí olej pomôže byť silnejší, štíhlejší a zdravší - tretia časť: Rybí olej znižuje zápaly, zlepšujúc stavbu tela

V tejto sérii mini-článkov sa zameriame na omega-3 mastné kyseliny. Konkrétne na rybí tuk, ako ich najkvalitnejší zdroj. Tento suplement by mal byť pre svoje úžasné účinky, v hľadáčiku každého, kto sa aspoň trochu zaoberá svojim zdravím a postavou. V tejto časti sa vám pokúsime objasniť to, ako môže zníženie zápalových procesov pomôcť k lepšej kompozícii tela. 

5 dôvodov prečo vám rybí olej pomôže byť silnejší, štíhlejší a zdravší - druhá časť: Rybí olej pomáha budovať svalstvo

V tejto sérii mini-článkov sa zameriame na omega-3 mastné kyseliny. Konkrétne na rybí tuk, ako ich najkvalitnejší zdroj. Tento suplement by mal byť pre svoje úžasné účinky, v hľadáčiku každého, kto sa aspoň trochu zaoberá svojim zdravím a postavou. Táto časť popisuje mechadnizmy, na základe ktorých pomáha rybí tuk budovať svalstvo. 

5 dôvodov prečo vám rybí olej pomôže byť silnejší, štíhlejší a zdravší - prvá časť: Rybí olej vám pomôže zbaviť sa telesného tuku

V tejto sérii mini-článkov sa zameriame na omega-3 mastné kyseliny. Konkrétne na rybí tuk, ako ich najkvalitnejší zdroj. Tento suplement by mal byť pre svoje úžasné účinky, v hľadáčiku každého, kto sa aspoň trochu zaoberá svojim zdravím a postavou. V tejto časti sa pozrieme na jeho potenciál pri zbavovaní sa telesného tuku. 

Ako, kedy a kde získať karnitín

Určite ste už všetci počuli o karnitíne a o jeho využití pri chudnutí. No viete čo to vlastne je, pre koho je určený, ako funguje a aké mnohostranné je jeho využitie? V tejto sérii mini-článkov o karnitíne sa dozviete všetko potrebné:)

Karnitín zvyšuje výkonnosť

Určite ste už všetci počuli o karnitíne a o jeho využití pri chudnutí. No viete čo to vlastne je, pre koho je určený, ako funguje a aké mnohostranné je jeho využitie? V tejto sérii mini-článkov o karnitíne sa dozviete všetko potrebné:)

Využite možnosť odbornej konzultácie za zľavnenú cenu Vyskúšať
Posledné vytvorené jedálničky
Chcem jedálniček zadarmo
Jedálniček si vytvoril aj Chcem jedálniček zadarmo