Prečo vznikol FitList?

Sme mladý tím, ktorý si dal za úlohu ukázať Vám, že pojem “zdravá strava” nemusí byť žiaden strašiak. Zdravá strava vôbec neznamená fádnu diétu bez chuti, ktorá Vás po pár mesiacoch len dovedie naspäť na staré chodníčky. Prejedanie, striedané so zúfalými fázami hladovania, takmer všetci to asi dôverne poznáte.

Ako FitList funguje?

Vieme, že v dnešnej hektickej dobe má väčšina ľudí len málo času a možností na to, aby sa zaoberali zdravou stravou. Myslíme si však, že to je chyba, pretože zdravšia strava, okrem iného, znamená aj viac produktivity v práci, menej chorôb a oveľa lepšiu perspektívu tráviť plnohodnotný čas so svojimi najbližšími až do vysokého veku.

Roky skúseností

Preto sme pre Vás pripravili jedálniček. Presne na mieru. Môžete si vybrať, čo máte radi, čo nemáte radi. Pripraví vám ho algoritmus, ktorý vychádza z viac ako 10 ročných skúseností z oblasti zdravej stravy a úpravy hmotnosti. Viac o zostavovaní jedálnička nájdete tu. Chceme aby Vám náš jedálniček pomohol dosiahnuť Vaše ciele, týkajúce sa úpravy hmotnosti a tiež aby Vás naučil stravovať sa zdravšie po celý život.

Náš cieľ

Našim hlavným cieľom je ukázať Vám, že zdravá strava vôbec neznamená monotónnu diétu na dva či tri mesiace, ale znamená konzumáciu širokého spektra vyvážených a chutných potravín s dodržaním niektorých jednoduchých zásad, ktoré sú udržateľné po celý život.

Dôveruje nám veľa z Vás

Budeme radi, ak si z našej stránky niečo odnesie čo najviac z Vás a preto sa usilujeme osloviť čo najviac ľudí. Zatiaľ sa nám podarilo osloviť 195 122 z Vás, za čo Vám veľmi pekne ďakujeme!

Čo na to hovoria odborníci?

 • Tomáš

  profesionálny tréner, výživový poradca

  FitList je vynikajúcim nástrojom pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o svoju postavu a o zdravší životný štýl. Odniesť si z neho môže každý, čo potrebuje. Kto je úplne stratený, nájde kompletný návod, ako sa začať rozumnejšie stravovať. Kto hľadá inšpiráciu a námety, nájde skvelé kombinácie jedál alebo zdravé recepty.

 • Monika

  fitneska

  Úžasné! FitList využívam, ako pomocníka, dokonca aj v predsúťažnej diéte. Čerpám z neho nápady na recepty a aj kombinácie jedál, keď už mi všetko lezie hore krkom! Detaily si samozrejme upravujem podľa potreby, no aj tak som prekvapená, v koľkom mi FitList dokáže pomôcť!

 • Lukáš

  osobný tréner, zakladateľ OTOL Fitness

  Ako osobný tréner viem, aké je ťažké vytvoriť pre jednotlivca stravovací plán, ktorý by mu priniesol reálne výsledky. Preto som veľmi uvítal aplikáciu od, vlastnými skúsenosťami overeného, profesionálneho zdroja. Môžem sa spoľahnúť, že moji klienti získajú vďaka Fitlistu skvelý manuál, ako by mala zdravá strava vyzerať a potom už len spolu doladíme detaily. A čo je najlepšie, vo Fitliste si viete zvoliť, ktoré veci nemôžete jesť, prípadne ich len nemáte radi a jednoducho ich v jedálničku mať nebudete!

 • Tinka

  foodbloggerka

  FitList je určený pre každého, kto si chce upraviť jedálniček a začať sa zdravo, chutne a fit stravovať. Výborné, jednoduché a nutrične vyvážené jedlá, ktoré naštartujú Váš organizmus k zmene. Ak neviete, ako zacať, na fitliste nájdete zadarmo odpovede a výbornú inšpiráciu.

 • Karolína

  osobný tréner, IFBB Bikini Fitness

  Myslím si, že Fitlist a jeho jídelníčky na míru mohou pomoci spoustě lidí, kteří si neví rady s tím, jak zhubnout, případně kvalitně přibrat - hlavně na začátku jejich cíle. Ideální je také jako inspirace pro zdravé recepty, neboť spoustě z nás již dochází inspirace a je potřeba sáhnout po nějakém receptu. :)

 • Simona

  trénerka

  FitList je online nutričným poradcom pre všetkých. Ukáže vám správny spôsob stravovania - či už chcete schudnúť, pribrať alebo jednoducho byť zdravý a potrebujete zdroj inšpirácie. Skvelý pomocník, za ktorý môžeme len ďakovať. S vašou vôľou vás isto priblíži k vášmu cieľu.

 • Tomáš

  tréner

  Z počiatku som FitListu veľmi neveril,no vyskúšal som ho a zostal som veľmi prekvapený. FitList používa všetky zásady zdravého a kvalitného stravovania, teda nemusíte sa báť, že by to ohrozilo vaše zdravie. Práve naopak, a navyše, dostanete sa do formy či chcete pribrať alebo schudnúť. FitList odporúčam aj svojim klientom. Ak máte dilemu, prihláste sa a s úsmevom skonštatujete, že mám pravdu.

 • Lukáš

  tréner

  FitList používam ako odrazový mostík aj pre seba aj pre svojich klientov. Kalorické výpočty podľa Mifflin-StJeorr koeficientu sú skvelá pomôcka pri zostavovaní plánov. K tomu kopec nápaditých a zdravých receptov, takže za mňa veľká pochvala.

Čo na to hovoria užívatelia?

 • Maja

  referentka

  FitList je skvelý v tom, že vám na jednej strane ponúka parádnu rozmanitosť jedál a chutné recepty a na druhej strane vás dogmaticky nepresviedča o tom, že musíte jesť striktne to, čo máte v jedálničku, ale snaží sa vás naučiť správnym stravovacím návykom.

 • Miro

  analytik

  Projekt FitList využívam v rámci svojho jedálnička už vyše mesiaca a som s ním naozaj spokojný. Hoci som bol zo začiatku voči úspešnosti takéhoto snaženia sa skeptický, už po dvoch týždňoch som v, pre mňa problémovej, oblasti brucha spozoroval prvé zlepšenia. Som presvedčený, že dodržiavaním stravovacích pokynov, navrhnutých presne na mieru, dosiahnem svoj hlavný cieľ – zbaviť sa natrvalo prebytočného tuku a získať lepší pocit zo svojej postavy.

 • Janka

  doktorandka

  Pre mňa super! Konečne stravovacie odporúčania, ktoré sa uberajú správnym smerom! Žiadne vločky s medom alebo musli na raňajky a hŕba sacharidov v každom jedle. Jasné, že počítačový program vám nenastaví všetko dokonale, no po malých úpravách je to skvelý návod.

 • Eva

  mamička na materskej

  Tento jedálniček môžem len odporučiť, využívam ho, odkedy cvičím s trénerom a kilá idú krásne dole. Stránka je pre mňa skvelou inšpiráciou na zdravé a pritom chutné jedlá, vďaka ktorým ma chudnutie baví. FitList prináša želané výsledky. A v kombinácií s cvičením priam raketové.

 • Adam

  marketingový špecialista

  Super jedálniček. Odporúčam na chudnutie alebo rysovanie. Je to vynikajúce pre výpočet kalórií a zostavenie špecifického jedálnička, ktorý nezahŕňa to isté jedlo každý deň dookola. Pri dodržiavaní sa určite výsledky dostavia.

 • Lucia

  právnička

  Pri prvom kliku na fitlist.sk som bola skeptická. Po vygenerovaní môjho jedálnička ma najviac potešil "nákupný zoznam" (výborná vec, ako sa vyhnúť sladkým nástrahám v obchode). Podľa neho som kúpila potraviny na týždeň vopred a už mi neostávalo nič iné, iba sa podľa jedálnička stravovať:) Vďaka nemu som sa naučila stravovať pravidelne, čo je môj najväčší problém, a taktiež pripraviť si chutné a zdravé jedlo.

 • Paťo

  študent

  1. Jediná stránka, ktorá vám dá presné počty a pomery surovín, ktoré si máte dať. 2. Všetko je úplne zdravé a poskytuje mnoho receptov, o ktorých ste ani netušili. 3. Nikto vám nikdy nič takéto zadarmo nedá, až na túto stránku, jednoducho super.

 • Janka

  IT špecialistka

  Ak patríte k ľuďom, čo majú chuť naozaj zdravo jesť, no chýba vám inšpirácia, FitList je aj v tomto perfektný. Rôzne skvelé kombinácie jedál, ľahké, nápadité a chutné recepty! Už nemusíte vymýšľať, čo si dať - FitList to urobí za vás.

 • Tereza

  študentka

  FitList odporúčam každému, kto chce niečo schudnúť ale netrhať si pri tom vlasy od nervov. Recepty sú nielen zdravé, ale aj chutné. Som veľmi rada za nápad, niečo také vytvoriť.

 • Zuzka

  mamička na materskej

  Fitlist je presne to, čo som veľmi dlho hľadala! Je úžasný pre ľudí, ktorí chcú nielen schudnúť, ale celkovo zmeniť, resp. zlepšiť svoj životný štýl. Ponuka vám návod, ako sa zdravo stravovať a čo jesť. Pre mňa, ako mamičku dvoch malých detí, ktorá na seba veľa času nemá, vynikajúci pomocník a radca pri príprave jedál. Vrelo odporúčam!

 • Jozef

  finančný analytik

  Konečne! Konečne niekto spravil jedálniček, ktorý sa neriadi zastaralými odporúčaniami o müsli raňajkách a podobných nezmysloch! Chválim autora (autorov) za inovátorský prístup.


Ak by ste mali akékoľvek otázky, sme tu pre vás, stačí sa ozvať na info@fitlist.sk

S pozdravom, tím FitList

Fakturačná adresa

Lead Media s.r.o.
Karpatská 6
811 05 Bratislava

Kancelárie

Karpatská 6
811 05 Bratislava

IČO

47 726 601

DIČ

20 2408 4216

IČ DPH

SK 20 2408 4216

Kontakt

info@fitlist.sk

Bankové spojenie

FIO Banka
23 0058 9602 / 8330

Využite možnosť odbornej konzultácie za zľavnenú cenu Vyskúšať
Posledné vytvorené jedálničky
Chcem jedálniček zadarmo
Jedálniček si vytvoril aj Chcem jedálniček zadarmo